|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Котел газовий Ariston Genus XC 24 FF NG
Артикул
Артикул
3301673
Немає в наявності
38 317 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Тип котла | Конвекційний |
|---|---|
| К-сть контурів | Двоконтурний (опалення + ГВП) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип теплообмінника | Монотермічний (роздільний) |
| Тип розпалювання | Електронний (автоматичний) |
| Керування | Електронне |
| Потужність, кВт | 24 |
| Матеріал теплообмінника | Основний - мідь, вторинний - нержавіюча сталь |
| ККД% | 93.1 % |
| Розмір димоходу | 60/100 мм, 80/125 мм, 80/80 мм |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Розмір підключення газу | 3/4" |
| Розмір підключення контуру опалення | 3/4" |
| Площа обігріву, м² | 240 |
| Витрати газу | 2.73 м³/год |
| Країна | Італія |
| Розміри, мм | 745 х 400 х 319 мм |
| Вага, кг | 31 кг |