|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Котел газовий Ariston Genus X 30 CF NG
Артикул
Артикул
3300852
Немає в наявності
43 872 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Тип котла | Конвекційний |
|---|---|
| К-сть контурів | Двоконтурний (опалення + ГВП) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип теплообмінника | Монотермічний (роздільний) |
| Тип розпалювання | Електронний (автоматичний) |
| Керування | Електронне |
| Потужність, кВт | 30 |
| Матеріал теплообмінника | Основний - алюміній, вторинний - нержавіюча сталь |
| ККД% | 89.9 % |
| Розмір димоходу | 125/130 мм |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Розмір підключення газу | 3/4" |
| Розмір підключення контуру опалення | 3/4" |
| Площа обігріву, м² | 300 |
| Витрати газу | 3.23 м³/год |
| Країна | Італія |
| Розміри, мм | 770 х 440 х 315 мм |
| Вага, кг | 28 кг |